De winnaars

Dit zijn de winnaars van het Techniek Toernooi Noord-Holland 2017

 

Groep 1-2 De draaiende wieken

1ste prijs: OBS De Doorbraak, Warmenhuizen, Koos de Groot

Team: Jayden Vreeburg, Maud Wagenaar, Senna Kager, Stef Nijs

2de prijs: OBS De Torenven, Warmenhuizen,  Hiske Beemsterboer

Team: Romeé Hansler, Kiki Kuiper, Charlotte Zutt, Femke Michielsen

3de prijs: Nautilus, Amsterdam, Petra Telder

Team: Vasily Bottach, Emma van de Bunt, Guanyen van Gelderen, Tristan Fokke

Creativiteitsprijs: Het Palet, Krommenie, Annemarie Leipoldt

Team: Luc Swagerman, Soufian Aiddoun, Shivam Ramroochsingh, Nazli Yilmaz

 

Groep 3-4 De wolkenkrabbende stad

1ste prijs: De Horizon, Amsterdam, Jolanda Kneepkens

Team:Vincent de Bouronde Montero, Daan Rekers, Dana van Lom, Pom Schiltkamp

2de prijs: OBS ’t Span, Den Oever, Angelique Hegeman

Team: Stijn Florussen, Anne Zomerdijk, MarkPostema, Ilse Rotgans

3de prijs: PCBS De Ark, Huizen, Judith vanWieren

Team: Mirte Kos, Liz Heuveling, Frederieke Zandbergen, Roosje Smets

Creativiteitsprijs: Kinder Campus, Hilversum, Jacqueline Leverink

Team: Kiran Beijer, Melle van der Meer, Mees van Hooijdonk, Gabriela Rybinska

 

Groep 5-6 De blazende bezorgdienst

1ste prijs: OBS De Torenven, Warmenhuizen, Hiske Beemsterboer

Team: Franca Bakker, Tess Kokmeijer, Lara Paarlberg, Suus van der Veer

2de prijs: PCBS Van der Brugghenschool, Huizen, Gerdien Meulenberg

Team: Floris Stuivenberg, Joël Goedhart, Owen Wang, Joran Teekens

3de prijs: OBS De Cocon, Alkmaar, Irene Boerman

Team: Senne Ronosetiko, Tijmen van Dorp, Katie Alphenaar, Evi Bok

Creativiteitsprijs: OBS De Gouw, Zaandam, Daniëlle Sampimon

Team: Rohan Awadhpersad, Khadija Baudra, Nour Nogad, Tyrone Offei

 

Groep 5-6 De graaiende arm

1ste prijs: OBS De Cocon, Alkmaar, Frank Bes

Team: Bjorre Bes, Daan Schaub, Casper Mayenburg, Rik ter Veen

2de prijs: De Wegwijzer, Schagen, Ans Repko

Team: Devey de Leeuw, Maarten Meegdes, Melina Brommer, Naomi Geenhuizen

3de prijs: De Horizon, Amsterdam, Jolanda Kneepkens

Team: Max Vuijk, Maup Geestman, Tije Kijlstra, Mae Smith, Sidney Turner

Creativiteitsprijs: Bredeschool Omnibus, Amstelveen, Melissa Nuis

Team: Riku Sakakibara, Eva Slot, Karim Hoceine, Dani Butt

 

Groep 7-8 De elektrische auto

1ste prijs: OCBS De Ark, Huizen, Gerdien Meulenberg

Team: Annabel Ringelberg, Nina Vlot, Hasea Fesehazion, Nick van Gulik

2de prijs: Daltonschool Neptunus, Amsterdam, Rik Kuiper

Team: Eefje Breeuwer, Lies Jansen, Jip Kuijpers, Mika van de Voorde Beke

3de prijs: De Horizon, Amsterdam, Jolanda Kneepkens

Team: Jonas Moll, Lieve Rekers, Lisa Mertens, Judith Vuijk

Creativiteitsprijs: De Nautilus, Amsterdam, Petra Telder

Team: Pierre van de Mortel, Ruveyda Kilic, Vanelgi Adjoeba, Faye Hopman

 

Groep 7-8 De vliegende waterraketten

1ste prijs: OBS De Torenven, Warmenhuizen, Hiske Beemsterboer

Team: Erik Bakker, Lucas de Groot, Ties Blokker, Robin Nannes

2de prijs: OBS De Doorbraak, Warmenhuizen, Koos de Groot

Team: Lois Tesselaar, Joey Ooijveaar, Roos Burger, Steef Hamou

3de prijs: De Wegwijzer, Schagen, Ans Repko

Team: Mozes Hovhanisyan, Julian Hoogzaad, Sophie Mein, Ilvana van Emmerik

Creativiteitsprijs: Amstelschool, Ouderkerk aan de Amstel, Katja van Dalen

Team: Amelie Bout, Fanne Jensch, Elvi de Winter

 

De aanmoedigingsprijs ging naar De Piramide in Alkmaar.

Advertenties